Ana sayfa » Hakkımda

Hakkımda

Merhaba ve Hoşgeldiniz,

Hayatım büyük bir değişikliğin eşiğinde. Birçok insan kaderini şekillendirme yetisine sahip değil. Hayatta bazı anlar vardır ki devam edebilmek için durmalı ve derin bir nefes almalısın. Özellikle de dilini bile bilmediğin bambaşka bir ülkeye taşınmak (neyse ki sevdiceğimle birlikte♥), tam zamanlı işinden ayrılmak ve hatta evlenmek gibi durumlar olduğunda… Görüldüğü gibi bunlar üzerinde düşünülecek ve çok şanslı hissedilecek kadar büyük olaylar.

Antakya’da doğdum ve büyüdüm, 10 yılı aşkın bir zamandır da İstanbul’da yaşıyorum. Ve çok kısa bir süre sonra Grasse’da bir expat (benimki mutlulukla devam eden bir süreç. Mülteci, göçmen, gurbetçi gibi tanımlamalar hiç olumlu hissettirmediği için “expat”ı kullanmayı tercih ettim kusura bakmayın lütfen buraya uygun bir kelime varsa mutlulukla yer verebilirim) olarak yaşamaya başlayacağım. Hayatımda biriktirdiğim ve bu büyük değişikliklerle birlikte biriktirmeye devam edeceğim keşiflerimi ve tecrübelerimi paylaşma zamanının geldiğini görüyorum. Yıllardır kağıt kalem kullanarak tuttuğum notlarıma devam edeceğim o ayrı. Biriken onca defteri muhafaza etmek yeterince zordu fakat taşımak nasıl olacak bilmiyorum. Zamanla da kendimi blog tutma konusunda geliştireceğim umarım.
Özetle mutluluğun peşinden koşanlardanım.

Aklınıza gelen ve paylaşmak istediğiniz her türlü konuda veya sadece merhaba demek için bana hello@evatheblog.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Bisou,

2 Comments

 1. Tevfik
  24 Eylül 2017 / 19:27

  Mutluluklar diliyoruz

  • Eva
   Yazar
   19 Ekim 2017 / 07:03

   Çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Looking for Something?